Manises Gris Oscuro 13×13 is de gris oscuro uitvoering uit de Manises-serie van Ceramica Antiga. Grijs is de veiligste keuze als je de ruimte neutraal wilt houden. Het glanzende oppervlak vangt het licht en maakt de ruimte lichter. Binnen deze serie heb je 6 uitvoeringen om uit te kiezen.
Verkrijgbaar in 13x13 cm. Daardoor krijg je een levendiger beeld dan bij grote tegels. Omdat het een wandtegel is, komt hij het best tot zijn recht in de badkamer of keuken.
Keramiek vraagt weinig onderhoud: een dweil met wat allesreiniger is genoeg. Benieuwd naar de rest? Op Manises staan de andere varianten, en bij Ceramica Antiga het hele assortiment. Twijfel je tussen kleuren? Leg ze dan naast elkaar in onze showroom in IJsselstein.
Twijfel je over de maat? We denken graag met je mee, plan even een belmoment.
Wij rekenen 'm vrijblijvend voor je uit, exact hoeveel je nodig hebt, inclusief eventuele vloerverwarming en legservice. Geen prijslijst, wel een eerlijke offerte op maat.
Wil je deze tegel komen bekijken? Niet elke tegel ligt in de showroom. Vraag even na of bel 030 687 34 87, dan leggen we ‘m voor je klaar.
| Artikelnummer | LP1029 |
|---|---|
| Beschikbare formaten | 1 maat |
Al jaren is dit een van onze meest geliefde series. Misschien is de eenvoud hiervan het geheim, of zou het de voordelige prijs zijn? Wat het ook is, het blijft altijd een goede keuze. De biscuitkleur vormt samen met het zwarte randje voor een tijdloze uitstraling, voor wat meer kleur kiest u een van de mediterrane blauwe tinten. De toepassingsfoto kan andere tegels bevatten uit dezelfde serie.
Advies nodig bij je keuze? Ruud en het team helpen je graag verder."Of een tegel ook in jóuw ruimte tot zijn recht komt, hangt af van je licht en je interieur. Loop binnen, dan leg ik 'm naast een paar alternatieven en kijken we samen. Eerlijk advies, geen verkooppraat."
Zien, voelen en vergelijken in het echt
Al 25 jaar advies waar je op bouwt
Beoordeeld door 135 klanten
Geleverd én gelegd, jij hebt er geen omkijken naar