Madrid Metro Azul Cobalto Brlllo 10×20 komt uit de Madrid-serie van Altair. Blauw geeft karakter zonder druk te worden, zeker in een ruimte met veel daglicht. Binnen deze serie heb je 40 uitvoeringen om uit te kiezen.
Deze uitvoering meet 10x20 cm. Binnen de serie vind je verder 7,5x15 cm. Het kleinere formaat geeft meer voeglijnen en daarmee meer tekening in het vlak. Daardoor is hij vooral bedoeld voor de wand, zowel in de badkamer als in de keuken.
Bovendien hoef je keramiek nooit te impregneren of in de was te zetten. Bekijk de andere kleuren uit de serie Madrid of het complete assortiment van Altair. Kom de wandtegel gerust bekijken in onze showroom in IJsselstein, dan zie je meteen hoe de kleur uitpakt bij daglicht.
Klik een maat om die meteen in je offerte-aanvraag te zetten.
Twijfel je over de maat? We denken graag met je mee, plan even een belmoment.
Wij rekenen 'm vrijblijvend voor je uit, exact hoeveel je nodig hebt, inclusief eventuele vloerverwarming en legservice. Geen prijslijst, wel een eerlijke offerte op maat.
Wil je deze tegel komen bekijken? Niet elke tegel ligt in de showroom. Vraag even na of bel 030 687 34 87, dan leggen we ‘m voor je klaar.








| Artikelnummer | HM0510 |
|---|---|
| Beschikbare formaten | 2 maten |
Op 17 oktober 1919 opende Koning Alfons XIII de eerste metrolijn van Madrid. Sinds die tijd is de metro uitgegroeid tot de belangrijkste vorm van openbaar vervoer. Vele stations zijn versierd met prachtig tegelwerk, waaronder deze facettegels. Vandaar de toepasselijke naam Madrid Metro. De toepassingsfoto kan andere tegels bevatten uit dezelfde serie.
Advies nodig bij je keuze? Ruud en het team helpen je graag verder."Of een tegel ook in jóuw ruimte tot zijn recht komt, hangt af van je licht en je interieur. Loop binnen, dan leg ik 'm naast een paar alternatieven en kijken we samen. Eerlijk advies, geen verkooppraat."
Zien, voelen en vergelijken in het echt
Al 25 jaar advies waar je op bouwt
Beoordeeld door 135 klanten
Geleverd én gelegd, jij hebt er geen omkijken naar